Savez frizera u Bosni i Hercegovini > Takmičenja > OMC Global Awards Night: Dodijeljena priznanja Stipi Filipoviću i Rifetu Hukeliću

OMC Global Awards Night je večer posvećena slavljenju i priznavanju izvanrednog talenta i vještina u svijetu frizerstva. Upravni odbor OMC-a nominirao je poznato ime bh. frizerstva Stipu Filipovića u kategoriji ‘HALL OF FAME’ dodijelivši mu priznanje. Ceremonija se održala u subotu 09. septembra u Parizu u sklopu OMC WORLD CUP-a, najvećeg svjetskog frizerskog događaja.

Shodno praksi prema kojoj svake godine Savez frizera BiH predloži jednog člana kako bi mu OMC HAIRWORLD dodijelio medalju kao priznanje njegovom radu i iznimnim zaslugama u Savezu frizera BiH, tako je bilo i ove godine.

Čast i medalja pripala je Rifetu Hukeliću koji je ujedno i jedini trener koji je mnoge takmičare doveo do pobjedničkog prijestolja, što je bio sasvim dovoljan razlog da ga Savez sa Saninom Fazlićem kao predsjednikom na čelu, predloži da dobije ovu prestižnu nagradu.

(SFBiH, A.L.)