Savez frizera u Bosni i Hercegovini > Takmičenja > Sarajevski klub ‘AHFBIH’ ostvario odlične rezultate na takmičenju u Podgorici

Sarajevski klub ‘AHFBIH’ ostvario odlične rezultate na takmičenju u Podgorici

Na Državnom takmičenju seniora i učenika srednjih škola Crne Gore koje se održalo u subotu i nedjelju, 18. i 19. maja u Podgorici, odlične rezultate ostvarili su takmičari sarajevskog kluba “Udruženje frizera, berbera i kozmetičara AHFBIH.

Klub AHFBIH inače je tek odnedavno član Saveza frizera u Bosni i Hercegovini, a osnovan je prošle, 2023. godine.

Kao predstavnici Saveza frizera u BiH branili su u Podgorici boje naše zemlje, a ovo su rezultati koje su ostvarili.

Haris Hurić – 2. mjesto (Školsko – Bridal Style, Women's Hairdresser).
Ahmed Hodo – 1. mjesto (Seniori – Skin Fade, Men's Hairdresser) i 4. mjesto (Seniori – Camm Fade Cut, Men's Hairdresser).
Sanin Zuban – 10. mjesto (Školsko – Skin Fade Cut, Men's Hairdresser).
Enela Adžen – 6. mjesto (Školsko – Minival, Women's Hairdresser).

U ulogama žirija Savez frizera u BiH predstavljali su Meliha Ćerimović i Mirfet Hašić. Za njihov doprinos samom takmičenju, uručena su im priznanja, a također je priznanje dodijeljeno i Savezu frizera u BiH za veliki doprinos razvoju frizerske struke u Crnoj Gori.