Savez frizera u Bosni i Hercegovini > Takmičenja > Poziv sponzorima za učešće na Otvorenom Državnom prvenstvu frizera BiH

Poziv sponzorima za učešće na Otvorenom Državnom prvenstvu frizera BiH

Poštovani,

u ime Saveza frizera u BiH pozivamo Vas da učestvujete na Otvorenom Državnom prvenstvu frizera Bosne i Hercegovine koje će se održati 02. juna u Gradskoj areni “Husejin Smajlović” u Zenici. Državno prvenstvo je najvažniji i najmasovniji frizerski događaj u BiH koji tradicionalno okuplja više od hiljadu ljudi svake godine.

Osnovni cilj ovogodišnjeg Projekta Saveza frizera u BiH “Otvoreno Državno prvenstvo frizera BiH 2024” je da okupi što veći broj učesnika, kako frizera tako i drugih djelatnika iz frizerske industrije, distributera, predstavnika brendova i kompanija,  kako bismo dali podstrek našoj frizerskoj struci u trenutnim turbulentnim ekonomskim i drugim prilikama. S tim u skladu odlučili smo da učesnicima-sponzorima našeg projekta ponudimo učešće uz simbolične cijene.

1. Promotivni štand unutar dvorane u kojoj će se održati takmičenje i cjelokupni program sa mogućnošću prezentacije i prodaje proizvoda + prezentacija proizvoda ili teme po vlastitom izboru na centralnoj pozornici u trajanju od 30 minuta – 500.00 KM. (Broj učesnika ograničen na 4).

2. Promotivni štand unutar dvorane u kojoj će se održati takmičenje i cjelokupni program sa mogućnošću prezentacije i prodaje proizvoda – 200.00 KM.

Benefiti za sponzore-učesnike u našem Projektu, osim mogućnosti prezentacije i prodaje proizvoda na dan događaja su i promocije putem društvenih profila i svih kanala Saveza frizera u BiH u sklopu plaćenih kampanja na internetu prije i nakon Državnog prvenstva.

U nadi da ćemo ostvariti osnovni cilj našeg ovogodišnjeg Projekta i s rekordnim brojem učesnika, takmičara, posjetilaca i sponzora, podržati frizersku zajednicu u BiH, molimo Vas da se izjasnite povodom ovog našeg poziva, što je moguće prije zbog daljnjih naših planova i rasporeda.

S poštovanjem,

Sanin Fazlić