Savez frizera u Bosni i Hercegovini > Takmičenja > Tuzlaci i ove godine dominirali na Šampionatu Srbije, Krajišnik Adnan Kekić juniorski prvak

Na ovogodišnjem Otvorenom Šampionatu frizera Srbije koji se održao u nedjelju, 21. aprila u Beogradu, vrhunske rezultate ostvarili su predstavnici Bosne i Hercegovine, odnosno Saveza frizera u BiH.

Kao što je već postalo tradicionalno, Klub frizera i kozmetičara Tuzla na ovom šampionatu imao je veliki broj takmičara koji su osvojili brojna priznanja u različitim kategorijama i disciplinama. A predstavnik Kluba Krajina Adnan Kekić kao juniorski takmičar osvojio je prvo mjesto u Commercial Fade Cutu.

Ovo su ukupni rezultati takmičara iz Bosne i Hercegovine.

Klub Tuzla:

Mješovita srednja škola Srebrenik

Mini val:
Maida Fazlić 1. mjesto
Lamija Muratović 3. mjesto
Emra Đedović 4. mjesto
Erna Taletović 7. mjesto
Almina Bečić 8. mjesto
Amina Muharemović 9. mjesto

Svečana frizura:
Amila Kenović 5. mjesto
Školski Classic Fade:
Elmir Sendić 5. mjesto (Skin Fade Cut)
Elmir Sendić 5. mjesto (Classic Fade)
Enis Mešić 7. mjesto
Asmir Adenalić 9. mjesto

Ženski seniori:
Semir Burek – 2. mjesto (Gala style), 4. mjesto (Bridal style) i 3. mjesto (ukupan plasman)
Zorica Knežević – 3. mjesto (Gala style), 3. mjesto (Bridal style) i 4. mjesto (ukupan plasman)

Muški seniori:
Kenan Mujčinović 2. mjesto (Hair Tattoo)

Muški juniori:
Ajnur Šišić – 2. mjesto (Comercial Fade Cut), 5. mjesto (Hair Tattoo) i 5. mjesto (Skin Fade Cut)

Klub Krajina:
Junior muški – Adnan Kekić 1. mjesto (Commercial Fade Cut)

Predstavnici Saveza frizera u BiH u ologama žirija bili su Aida Omerovic (ženski žiri), Sead Babić (muški žiri)
i Mirfet Hašić (propratni muški žiri).