Savez frizera u Bosni i Hercegovini > Takmičenja > Spisak Reprezentacije frizera BiH za Svjetsko prvenstvo “OMC WORLD CUP – PARIS 2023”

Savez frizera u Bosni i Hercegovini sukladno praksi, a nakon Otvorenog Državnog prvenstva održanog 28. maja u Vitezu, po osnovu rezultata obznanjuje spisak Reprezentacije frizera BiH koja će predstavljati Bosnu i Hercegovinu i Savez frizera u BiH na OMC World Cup-u 2023 u Parizu.

Komercijalna moda:
Mirfet Hašić – Klub “Krajina”
Kenan Mustafica – Udruženje “Ljepota”
Kenan Mujčinović – Klub “Tuzla” (po osonovu rezultata prvenstva u Srbiji)

Prestižna moda:
Snježana Bodulović – Udruženje “Ljepota”
Kenana Durić – Klub “Krajina”
Anela Palić – Udruženje “Ljepota”
Semir Burek – Klub Tuzla (po osnovu rezultata prvenstva u Srbiji)
Zorica Knežević – Klub “Tuzla” (po osnovu rezultata u Srbiji)

Ženske tehničke discipline:
Haris Alagić – Klub “Šampion”
Zoran Čulibrk – Klub “Banja Luka”
Zlatko Alibalić – Klub “Banja Luka”
Amina Harambašić – Udruženje “Ljepota”

Fantasy Style:
Violeta Gašpar – Udruženje “Ljepota”

Napomena: Ukoliko neko od reprezentativaca koji su ostvarili plasman na Svjetsko prvenstvo odustane, pravo odlaska će steći takmičar koji je osvojio sljedeće mjesto u takmičarskoj disciplini po poretku (4. ili 5. mjesto).