Savez frizera u Bosni i Hercegovini > Takmičenja > Podsjetnik na sjajne rezultate Tuzlaka na takmičenju u Beogradu

Podsjetnik na sjajne rezultate Tuzlaka na takmičenju u Beogradu

Frizeri sa područja Tuzlanskog kantona na proteklom Otvorenom Državnom prvenstvu frizera BiH održanom 28.5. u Vitezu ostvarili su tradicionalno izvrsne rezultate.

Međutim, među brojnim objavama koje ovih dana kruže na društvenim mrežama, a tiču se takmičenja u Vitezu, želimo još jednom podsjetiti na vrhunske rezultate koje su ostvarili frizeri sa područja Tuzlanskog kantona na Otvorenom „KUPU NIKOLA BIZUMIĆ“ u Beogradu, 12.3.2023. predstavljajući na najbolji način Savez frizera u BiH.

Seniorski šampionski tim predvodili su Zorica Knežević i Semir Burek, a ovo su njihovi rezultati. Zorica Knežević – 1. mjesto (gala frizura), 2. mjesto (ukupan plasman – prestižna moda) 4. mjesto (svadbena frizura). Semir Burek – 1. mjesto (ukupni plasman – prestižna moda), 2. mjesto (svadbena frizura) i 3. mjesto (gala frizura).

A ovo su ukupni rezultati Kluba frizera i kozmetičara Tuzla  i JU Mješovite srednje škole Srebrenik.

Mini-val

Amila Sinanović 1. mjesto