Savez frizera u Bosni i Hercegovini > Takmičenja > Bh. takmičari dominantni na Otvorenom šampionatu frizera u Beogradu

Bh. takmičari dominantni na Otvorenom šampionatu frizera u Beogradu

Na Otvorenom šampionatu frizera koji se održao u nedjelju 09. oktobra u Beogradu, takmičari koji su predstavljali klubove Saveza frizera u BiH ostvarili su vrhunske rezultate donijevši mnoštvo medalja i pokazavši da su bh. frizeri i dalje dominantan faktor na prvenstvima u regionu, a što su potvrdili i rezultati na nedavnom Svjetskom prvenstvu u Parizu.

Šampionske medalje kao i ostali rezutati koje su naši takmičari ostvarili u Beogradu su izuzetni.

Mirfet Hašić – prvo mjesto u discipini Classic Fade Cut, i drugo mjesto u ukupnom plasmanu sa dva takmičenja računajući prethodno prvenstvo Srbije u Novom Sadu.

Haris Alagić – prvo mjesto u disciplini Gala večernja frizura (junior).

Snježana Bodulović – drugo mjesto u ukupnom plasmanu u disciplini Fashion Bridal Style.

Adisa Ahmetović – treće mjesto u ukupnom plasmanu u disciplini Fashion Bridal Style, i također drugo mjesto u ukupnom plasmanu sa dva takmičenja računajući prethodno prvenstvo Srbije u Novom Sadu.

Kenan Mujčinović – drugo mjesto – Hair tatoo
Mediha Hamidović – peto mjesto u ukupnom plasmanu u discipini Fashion Bridal Style
Enis Kalajevac – 9. mjesto – Skin Low Fade
Semir Burek – 4. mjesto u ukupnom plasmanu – Fashion Bridal Style
Filip Janjušić – 6. mjesto u ukupnom plasmanu – Gala Style
Džejla Džaferović – 5. mjesto – večernja frizura (junior)

Učenici MSŠ Srebrenik:

Sarajlić Meliha – 1. mjesto – školski minival
Bosankić Senada – 2. mjesto – školski minival
Sinanović Amila – 3. mjesto – školski minival
Smajlović Nejla – 4. mjesto – školski minival
Bristić Adna – 8. mjesto – školski minival
Sendić Elmir – 3. mjesto – školski Classic Fade Cut
Suljić Melika – 5. mjesto – školska punđa

Predstavnici Saveza frizera u BiH u ulogama žirija bili su Aida Omerović i Sead Babić, a Dragana Draganić u ulozi komesara na prvenstvu.