Savez frizera u Bosni i Hercegovini > Takmičenja > Vrhunski rezultati sa prvenstva iz Srbije: Zorica Knežević apsolutni šampion ženske prestižne mode

Takmičari iz BiH koji su učestvovali na Otvorenom šampionatu frizera “Kup Nikola Bizumić 2023” koji se održao 19. novembra u Smederevu u Srbiji, ostvarili su odlične rezultate.

Izdvajamo postignute vrhunske rezultate Zorice Knežević i Semira Bureka (Klub Tuzla), a ovo su ukupni rezultati naših frizera-takmičara.

Školske discipline:

Mini val
Maida Fazlić – 1. mjesto
Amila Kenevic – 2. mjesto
Amina Muharemovic – 3. mjesto
Lamija Muratovic – 4. mjesto
Almina Becic – 5. mjesto

Školska punđa
Meliha Sarajlić – 3. mjesto
Sandra Marojević – 4. mjesto
Almina Motanjkic – 9. mjesto

Aida Hodžić 8. mjesto

Muško školsko šišanje:
Benjamin Bektić – 5. mjesto
Elmir Sendić – 9. mjesto

Juniori – Comercial Fade Cut:
Adnan Kekić – 2. mjesto (Klub Krajina)
Elmir Sendić – 4. mjesto (Klub Tuzla)

Seniori:
Semir Burek: 3. mjesto – Romantic Bridal, 1. mjesto – Gala, 2. mjesto – ukupan plasman

Zorica Knežević: 2. mjesto – Gala, 1. mjesto – Romantic Bridal, 1. mjesto – ukupan plasman

Na osnovu zbira prethodnih rezultata sa takmičenja, Zorica Knežević postala je apsolutni šampion – ženska prestižna moda.

Ostali učesnici takmičenja iz BiH:
Selvedina Silahić (Klub Krajina)
Samira Dizdarević (Klub Krajina)

Žiri: Aida Omerović, Meliha Čerimović i Adisa Ahmetović
Predžiri: Mirfet Hašić i Ismar Salkić