Savez frizera u Bosni i Hercegovini > Vijesti > Aktivnosti > Reprezentativci nastupili na sceni u sklopu Beautiful sajma u Sarajevu

Reprezentativci nastupili na sceni u sklopu Beautiful sajma u Sarajevu

U sklopu tradicionalnog Međunarodnog sajma kozmetike, ljepote, zdravlja i wellnesa “Beautiful” koji se ove godine održava u centru Skenderija u Sarajevu, nastupili su članovi naše Reprezentacije.

U vrlo posjećenoj dvorani, oni su na pozornici prezentirali takmičarske radove, svako po jedan, s kojima su se predstavili na nedavnom Svjetskom prvenstvu u Parizu.

Tim Reprezentacije frizera Bosne i Hercegovine koji je nastupio na Beautiful sajmu činili su Violeta Gašpar, Amina Harambašić, Anela Palić Alčelebić, Semir Burek, Snježana Bodulović, Zorica Knežević i Haris Alagić.

(SFBiH, A.L.)