Savez frizera u Bosni i Hercegovini > Takmičenja > Zvaničan datum: Državno prvenstvo frizera održat će se 02. juna u Zenici

Zvaničan datum: Državno prvenstvo frizera održat će se 02. juna u Zenici

Otvoreno Državno prvenstvo frizera Bosne i Hercegovine održat će se 02. juna u Gradskoj areni “Husejin Smajlović” u Zenici.

Datum je zvanično potvrđen nakon usaglašavanja Saveza frizera u BiH sa organizatorima frizerskih prvenstava iz regiona kako bi se izbjegla preklapanja i nedovoljan razmak u datumima zbog takmičara učesnika i modela.

Datum je također usaglašen i potvrđen od strane rukovodstva Gradske arene Zenica, a Gradska uprava Zenica sa gradonačelnikom Fuadom Kasumovićem na čelu, bit će glavni pokrovitelj Državnog prvenstva.

O pripremama za prvenstvo, pravilima za učešće na takmičenju, disciplinama i o svemu što se nadolazećeg događaja tiče, frizersku zajednicu u našoj zemlji i u regionu, Savez frizera u BiH obavještavat će u narednom periodu putem svojih zvaničnih stranica na internetu.