Savez frizera u Bosni i Hercegovini > Vijesti > Aktivnosti > Rafting i safari za frizere na rijeci Uni

Rafting i safari za frizere na rijeci Uni

“Avantura koja ujedinjuje frizere iz cijelog regiona. Poseban razlog za posjetu Bihaću u augustu 2022. imat će frizeri iz BiH i cijelog regiona”, stoji u najavi organizatora raftinga i safarija 27. i 28. augusta na rijeci Uni.

S ciljem promoviranja frizerskih druženja i evenata Facebook objave organizatora ovog eventa prenosimo u cijelosti.

“Na stazi dužine 12 km, “Kostela-Grmuša”, vozimo se 2 i po do 3 sata, u zavisnosti od visine vodostaja. Netaknuta priroda u kanjonu već godinama privlači zaljubljenike u avanturu iz cijelog svijeta.
Nacionalni park Una prepoznatljiv je po raznim dešavanjima tokom ljeta, ali i tokom cijele godine.

Prijavom na rafting imate mogućnost posjetiti stare gradove, provozati se lađom, uživati u koncertima, doživjeti ljepote prirode i napraviti uspomene za cijeli život.

Camping – Rafting- Kayaking. Kamp pored rijeke Une, jedinstveni kayak-safari i dobro poznati rafting na Uni.

Dobro poznati rafting na rijeci Uni. Savršen izbor za savršen kraj ljeta na najljepšoj rijeci.
Kontakti za sve informacije: +38762198497 (Amar) i +38761806330 (Mahira).”