Savez frizera u Bosni i Hercegovini > Takmičenja > Snježana Bodulović i Mirfet Hašić državni prvaci Otvorenog prvenstva frizera BiH

Snježana Bodulović i Mirfet Hašić novi su frizerski državni prvaci po osnovu ukupnog plasmana ostvarenog na današnjem Otvorenom Državnom prvenstvu frizera Bosne i Hercegovine koje se održalo u Vitezu.

Ovaj najveći frizerski događaj u BiH obuhvatao je takmičenja u više različitih disciplina i kategorija, a najbolje plasirani takmičari od kojih se po osnovu rezultata sa danas održanog Državnog prvenstva formira tim Reprezentacije BiH, predstavljat će našu zemlju na Svjetskom OMC prvenstvu koje se na jesen održava u Parizu

Na ovom takmičenju također su učestvovali i takmičari iz Srbije i Crne Gore.

Sadržaj same manifestacije obuhvatao je sajamski, takmičarski i seminarski program, tako da su brojni posjetioci, bez obzira jesu li frizeri ili ne, mogli za sebe pronaći nešto korisno i zanimljivo.

Rezultati po svim kategorijama sa imenima i fotografijama bit će objavljeni naknadno na zvaničnoj web stranici Saveza frizera u BiH www.savezfrizera.ba.